انجام پروژه دانشجویی فولاد و بتن ومعماری

انجام پروژه دانشجویی فولاد و بتن ومعماری

انجام پروژه دانشجویی فولاد و بتن ومعماری - آیا شیخ حسن اللهیاری دجال است او کیست ؟؟؟

ابراهیم کاظمی
انجام پروژه دانشجویی فولاد و بتن ومعماری انجام پروژه دانشجویی فولاد و بتن ومعماری

آیا شیخ حسن اللهیاری دجال است او کیست ؟؟؟

آیا شیخ حسن اللهیاری دجال است او کیست ؟؟؟

در روایات امده که دجال بر روی کوهی از نور سوار است که کار او فتنه انگیزی است.

شیخ حسن الله یاری کیست؟


شیخ حسن الله یاری روحانی شیعه ی افغانی که در شبکه ی ماهواره ای موسوم به شبکه جهانی اهل بیت صحبت میکند و در روز تقریبا 4 ساعت پخش زنده دارد
موضوع اصلی صحبتهایش اثبات ولایت امیرالمومنین(ع) است و غصب خلافت توسط خلفای راشدین
ایشان بر کتب اهل سنت تسلط بسیار زیادی دارد و برای اثبات ولایت علی(ع) از کتب خود اهل سنت استفاده میکند و با یک سرچ ساده در یوتیوب یا گوگل انبوه مناظرات ایشان با مولویها و دفاع ایشان از مکتب تشیع را می بینید
از طرف دیگر مستحضر مسایل سیاسی دیگری هستید:
اتحاد شیعه و سنی، بحث انقلابهای منطقه، بحث بیداری اسلامی، و سوء استفاده ی غرب از هر فرصتی برای ایجاد اختلاف بین شیعه و سنی در جهت ایجاد آشوب در کشور تاثیر گذاری مثل ایران و کشوری مثل افغانستان که باتلاق آمریکا شده، در همسایگی ایران است و فرو رفتن در باتلاق این کشور را قبلا شوروی سابق تجربه کرده است(خروج نیروهای شوروی سابق از افغانستان که مصداق بارز و لله جنود السماوات والارض است)


خب. تا اینجای کار بسیار عالی است اما مشکل اساسا از بینش سیاسی این طلبه است ونگاه غلطی که از تشیع در مناسبات سیاسی دارد و توهیناتی که بر نظام و متولیان نظام وارد آوردند :1- ایجاد تفرقه بین شیعه و سنی(مخالف مباحثه ی علما نیستم اما الله یاری واقعا تفرقه انداز است و مدام به اهل سنت عزیز توهین میکند)


2- تایید شعار نه غزه نه لینان با این بهانه که اول بقیع را آزاد کنیم غزه برای بعد(رسول الله فرمود اگر مسلمانی در یک طرف سرزمینهای اسلامی شب گرسنه بخوابد مسلمانی که در طرف دیگر سرزمینهای اسلامی سیر میخوابد مسئول است...)


3- ایجاد فاصله بین شیعیان و مرجعیت معظم شیعه ، امام ره و حضرت امام خامنه ای ::: ایشان به کرات توهیناتی بر امام خمینی وارد آورده ، ادعا کردند ایشان از ابن عربی تبعیت میکند که ذات شیعه را خوک میداند ... همچنین توهین بزرگ به آقـــا که قلم از گفتن آن شرم دارد و دستم از نوشتن آن میلرزد که بهترین آن سگ خواندن رهبر معظم انقلاب حضرت امام خامنه ای است و هم چنین دجال دانستن ایشان4- کوبیدن دولت ایران و پایین آوردن جمهوری اسلامی از حامی مستضعفان و شیعیان جهان به دشمن اهل بیت و لیدر های وهابیت !!!!!!!!!!!


5- اخیرا هم که میگفت مراجع قم به دنبال ریاست و قدرتند و هوای نفس آنها را گرفته و امام زمان عده ی زیادی از اینها را نعوذ بالله میکشد!!!


6- مقایسه ی حکومت خمینی کبیر با حکومت عباسیان


7- دفاع از آمریکا به بهانه ی آزادی بیان در آن کشور(لازم به ذکر است آقای الله یاری ساکن آمریکاست. جالب است بدانید در آمریکا قانونی برای شبکه های ماهواره ای وجود دارد با این مضمون که اگر شبکه ای کوچکترین توهینی به مقدسات یک فرقه ی مذهبی یا فکری یا اجتماعی بکند آن شبکه تعطیل میشود و مجوز روی آنتن رفتنش باطل. حال این سوال برای خود من پیش می آید که چرا شبکه ی موسوم به اهل بیت که تماما توهین است بسته نمیشود؟ جز مخالفت این شبکه با دولت جمهوری اسلامی و ایجاد اختلاف بین فرق اسلامی علتی دارد؟)


8- تقریبا به طور متوسط ایشان شبی یک نفر را شیعه میکنند ، به این ترتیب که شنونده ای به برنامه زنگ میزند و از ایشان میخواهد که شهادتین برای او قرائت فرماید ((( این یکی واقعا مضحک است در حدی که آدم خنده اش میگیرد ....)برگرفته از جامعه مجازی گفتمان دینی

نظر یکی از خوانندگان وپاسخ من:

ناشناس:

چرا دوست دارید همه مسایل را به سیاست ایران و نظام وصل کنید .
استاد حسن الهیاری یکی از مدافعین حریم شیعه هستند اما متاسفانه مثل خیلی از مراجع بزرگ تقلید داخل کشور چون با سیاست های ایران مشکل دارد مورد مواخذه قرار میگیرد .
قرار نیست هر کس شیعه و مدافع حریم تشیع باشد از آقای ایکس و ایگرگ در ایران خوشش بیاید و از او تمجید و تایید کند
چرا همه چی رو به سیاست وصل میکنید
مهم تر دفاع از حریم شیعه هست
ضمنا شما که دم از وحدت شیعه و سنی میزنید آیا میدانید در چند سال اخیر چند تن از شیعیان توسط همین آقایون به شهادت رسیدند .
لطفا یک آمار از شهدای چند سال اخیر در همین ایران و در شهر زاهدان ؛ چابهار ؛ توسط این آقایون بگیرید .
واقعا برای طرز تفکرات شما و امثال شما متاسفم
وحدت یک طرفه را قبول میکنید و از ان طرف توهین های مولوی های اهل سنت را به شیعه نمی بینید ؛ کشتار شیعیان را توسط همین آقایون نمی بینید
خودات فرموید که (رسول الله فرمود اگر مسلمانی در یک طرف سرزمینهای اسلامی شب گرسنه بخوابد مسلمانی که در طرف دیگر سرزمینهای اسلامی سیر میخوابد مسئول است...) پس این همه جوان ؛ کودک ؛ میانسال و ... که در زاهدان و جاهای دیگر توسط اهل سنت شهید میشوند این همه نوامیس شیعه که توسط همین آقایون مورد تجاوز قرار میگیرند و بعد هم تکه تکه میشوند ( در همین ایران )مسئول اینها کیست @ دوست عزیز فکر میکنم شما از خیلی جنایتهای اهل سنت بی خبرید که اینجور حرف از وحدت یک طرفه شیعه و سنی میزنید . و یک سوال از خودتون بپرسید که مسئول این همه خون ناحق ریختن در مملکت اسلامی ایران کیست و به خاطر این که در آن دنیا شرمنده حضرت زهرا سلام الله علیه نشوید این پست را حذف بفرمایید . و یه پیشنهاد دوستانه : سیاست فرزند ناخلفی هست که دین ؛ ایمان و تقوای انسان را به خطر می اندازد . از ان دوری نمایید و به جای تخریب مدافعان اهل بیت و این همه وقت گذاشتن برای تخریب دیگران تمام هدفتان ترویج و دفاع از حریم شیعه باشد نه تخریب به بهانه سیاست .
اللهم عجل لولیک الفرج
پاسخ ابراهیم:دل انسان به حق بودن حقی وباطل بودن باطلی اطمینان پیدا نمی کند.
حقیقت چقدر می تواند پنهان باشد که علی را خانه نشین کند وحسین واصحابش وخانواده اش را شهید واسیر کنند.حرف حق بر دل نشیند حتی اگر از زبان دشمن انسان باشد.خدایا تو مرا به حقیقت تمام امور آگاه گردان که من با این ایمان ضعیف خود تشخیصی ضعیف دارم.

یا مهدی

نظر یکی از خوانندگان:

توسط:علی .من کاملا با نظر بالا مخالفم و فکر می کنم کسانی که چشمان خودشون رو به روی سیاست جهان می بندند و بسته اند مسبب بدبختی شیعیان هستند!
این آقا توهین می کنند!مگر ما نمی توانستیم توهین کنیم؟اگر همه ی فرقه های اسلام به هم توهین کنند و همه خون خواهی، پس کی می توانیم متحد شویم و کی ندای اللهم عجل لولیک الفرج شما تحقق می یابد؟
وهابیت را نمی گویم اما همه می دانند که مسئله ی ما با اهل سنت باید با بحث حل شود!
جواب خون مظلومانمان را باید با خون بگیریم؟

نظر یکی از خوانندگان:

پاسخ ناشناس به اسستدلال علی:

سلام چون نظر من رو روی صفحه اصلی گذاشتید و جواب یکی از دوستان را هم گذاشتید لطفا این جواب بنده رو هم بگذارید .
دوست عزیز نمیدانم مطالعه شما چقدر می باشد طبق گفته خودتان مسئله ما با اهل سنت باید با بحث حل شود ؛ دوست عزیز پیشنهاد میکنم یک سری به کتب اهل سنت بزنید مطالبی که توسط آقای الهیاری عنوان میشود هیچ کدام بدون منبع نیست و جالب تر ان است که تمام منابع هم از کتب خود اهل سنت می باشد حتما منظور شما از بحث با اهل سنت کتمان و پنهان نمودن تاریخ هست ؟ اینها همه اسناد تاریخی از کتب خودشون هست ؛ لطفا کمی مطالعه بفرمایید دوست بزرگوار
اگر آقایان اهل سنت عملکرد خلفا و بزرگانشون رو توهین میدونن اون دیگه مشکل آنها هست نه مشکل ما ....
از شما هم خواهش میکنم کمی در کتب اهل سنت مطالعه بفرمایید .

نظر یکی از خوانندگان:

پاسخ علی به ناشناس:

آقای اللهیاری اولین کسی نیستند که همچین کاری می کنند و قبل از این آقا استدلال های اثبات شده ای وجود داشته کسانی مثل علامه امینی که شیعه را به سنی ها اثبات نمود و همچنین سلطان الواعظین شیرازی در مناظراتی با اهل سنت همه ی آنان را در پاکستان شکست داد. من اصلا با شما روی اینکه شیعه حق است و بلکه سنت یک بدعت می باشد بحثی ندارم.
شما جواب ندادید که انتظار دارید انتقام خون چگونه گرفته شود؟
من این جنبه از کارهای آقای اللهیاری را نمی پسندم که سخنان تفرقه انداز می زنند و می گویند اول باید بقیع را آزاد کنیم،خب این اعلان جنگ است از طرف تشیع به سنی ها و کسانی که از این آقا حمایت کنند باعث بیشتر شدن شکاف بین شیعه و سنی می شوند و این خون هایی که شما می گویید باید جواب داده شود بیشتر ریخته می شود.
با جنگ بین شیعه و سنی اسلام نابود خواهد شد!
شما4 بار گفتید که مطالعه ی خودمو افزایش بدم،من از شما خیلی ممنونم و حتما این توصیه رو در نظر می گیرم. از شما خواهش میکنم که در مورد امام خمینی بیشتر مطالعه کنید و بعد ببینید این آدم چه انسانی رو می کوبه و به اون توهین میکنه!

نظر یکی از خوانندگان:

زهرا:

سلام من به عنوان یه شیعه افغانی نظرم در مورد اللهیاری اینه که یه آدم از گماشته های آمریکاست بیخود نیست اینهمه ساپورت میشه.

نظر یکی از خوانندگان:

سید مجتبی:

اللهیاری راهش درسته
این شماها هستید که .... را به آقایی پذیرفتید
و قصد بیدار شدن را ندارید
بیدار شو
حقیقت خیلی واضح تر از اوون چیزیه که فکر می کنی

نظر یکی از خوانندگان:شهاب

آقای الله یاری هر چه که میگویند با دلیل و منطق هست اگه خود من یکبار چیزی از ایشون میشنیدم که با عقل و واقعیت فرق داشت قبول نمیکردم
عادت کردید سرتونو بکنید زیر برف و هی بگید وهدت وهدت؟آخه کدوم وهدت وقتی اینجا تو زاهدان این سنی ها اینقدر دارن شیعه کشی میکنن؟؟؟؟
همینطور ساکت بودید که حال و روز ما اینجور شده
اگه مرد هستید برید با منطق جوابشو بدید
ضمنا ایشان توهینی نمیکنند فقط میگن لعنت بر عمر و....
لعنت هم به معنای آرزو و دعا برای دوری از بخشش خداست
بی سواد های بی عرضه یه مرد توی عالم شیعه واسه خون خواهی حضرت زهرا جونشو گذاشته کف دستش اونوقت شما دارید بهش خنجر میزنید به جای اینکه بهش کمک کنید.
نصر من الله و فتح ان غریب.مرگ بر این ... مردم فریب

پاسخ امام به یاوه های حسن اللهیاری

دانلود فایل صوتی سخنرانی امام خمینی پیرامون انتظار فرج

برای دانلود بر روی این لینک کلیک کنید.

مدت زمان: حدود 13 دقیقه
حجم: حدود 3 مگابایت

--------------------------------------------
توضیحات
--------------------------------------------

برداشتهاى مختلف از انتظار فرج‏
سخنرانى‏[ در جمع مسئولان و كاركنان وزارت پست( برداشتهاى مختلف از انتظار فرج)]
زمان صبح 14 فروردين 1367 15 شعبان 1408
مكان تهران، حسينيه جماران‏
موضوع برداشتهاى مختلف از انتظار فرج‏
مناسبت ميلاد حضرت مهدى( عج)
حضار :خانواده‏هاى شهدا، اسرا و مبارزان مسلمان لبنان و فلسطين- غرضى، محمد( وزير پست و تلگراف و تلفن)- مسئولان و كارمندان وزارت پست و تلگراف و تلفن‏
-----------------------------------------------------------------------------

متن سخنرانی

-----------------------------------------------------------------------------

صحيفه امام    ج‏21    16    قدرتهاى بزرگ و تبليغ معناى غلط از انتظار. .....  ص : 15
موضوع: برداشتهاى مختلف از انتظار فرج.
مناسبت: ميلاد حضرت مهدى (عج).
حضار: خانواده‏هاى شهدا، اسرا و مبارزان مسلمان لبنان و فلسطين- غرضى، محمد (وزير پست و
 تلگراف و تلفن)- مسئولان و كارمندان وزارت پست و تلگراف و تلفن.

 بسم اللَّه الرحمن الرحيم.
انتظار فرج و معناى صحيح آن.
اين عيد سعيد ان شاء اللَّه، بر همه مسلمين جهان، مستضعفان عالم و خصوصاً ملت ما، مبارك باد. آنچه كه امروز مى‏خواهم به عرضتان برسانم برداشتهايى كه از انتظار فرج شده است؛ بعضى‏اش را من عرض مى‏كنم. بعضيها انتظار فرج را به اين مى‏دانند كه در مسجد، در حسينيه، در منزل بنشينند و دعا كنند و فرج امام زمان- سلام اللَّه عليه- را از خدا بخواهند. اينها مردم صالحى هستند كه يك همچو اعتقادى دارند. بلكه بعضى از آنها را كه من سابقاً مى‏شناختم بسيار مرد صالحى بود، يك اسبى هم خريده بود، يك شمشيرى هم داشت و منتظر حضرت صاحب- سلام اللَّه عليه- بود. اينها به تكاليف شرعى خودشان هم عمل مى‏كردند و نهى از منكر هم مى‏كردند و امر به معروف هم مى‏كردند، لكن همين، ديگر غير از اين كارى ازشان نمى‏آمد و فكر اين مهم كه يك كارى بكنند، نبودند ..
يك دسته ديگرى بودند كه انتظار فرج را مى‏گفتند اين است كه ما كار نداشته باشيم به اينكه در جهان چه مى‏گذرد، بر ملت‏ها چه مى‏گذرد، بر ملت ما چه مى‏گذرد؛ به اين چيزها ما كار نداشته باشيم، ما تكليف‏هاى خودمان را عمل مى‏كنيم، براى جلوگيرى از اين امور هم خود حضرت بيايند ان شاء اللَّه، درست مى‏كنند؛ ديگر ما تكليفى نداريم. تكليف ما همين است كه دعا كنيم ايشان بيايند و كارى به كار آنچه در دنيا مى‏گذرد يا در مملكت خودمان مى‏گذرد، نداشته باشيم. اينها هم يك دسته‏اى، مردمى بودند كه صالح بودند ..
يك دسته‏اى مى‏گفتند كه خوب، بايد عالم پر [از] معصيت بشود تا حضرت بيايد؛ ما بايد نهى از منكر نكنيم، امر به معروف هم نكنيم تا مردم هر كارى مى‏خواهند بكنند؛ گناه‏ها زياد بشود كه فرج نزديك بشود ..
يك دسته‏اى از اين بالاتر بودند، مى‏گفتند: بايد دامن زد به گناهها، دعوت كرد مردم را به گناه تا دنيا پر از جور و ظلم بشود و حضرت- سلام اللَّه عليه- تشريف بياورند. اين هم يك دسته‏اى بودند كه البته در بين اين دسته، منحرفهايى هم بودند، اشخاص ساده لوح هم بودند، منحرفهايى هم بودند كه براى مقاصدى به اين دامن مى‏زدند ..
يك دسته ديگرى بودند كه مى‏گفتند كه هر حكومتى اگر در زمان غيبت محقق بشود، اين حكومت باطل است و بر خلاف اسلام است. آنها مغرور بودند. آنهايى كه بازيگر نبودند، مغرور بودند به بعض رواياتى كه وارد شده است بر اين امر كه هر عَلَمى بلند بشود قبل از ظهور حضرت، آن علم، علم باطل است. آنها خيال كرده بودند كه نه، هر حكومتى باشد، در صورتى كه آن روايات [اشاره دارد] كه هركس علم بلند كند با علم مهدى، به عنوان «مهدويت» بلند كند، [باطل است.].
حالا ما فرض مى‏كنيم كه يك همچو رواياتى باشد، آيا معنايش اين نيست كه تكليفمان ديگر ساقط است؟ يعنى، خلاف ضرورت اسلام، خلاف قرآن نيست اين معنا كه ما ديگر معصيت بكنيم تا پيغمبر بيايد، تا حضرت صاحب بيايد؟ حضرت صاحب كه تشريف مى‏آورند براى چى مى‏آيند؟ براى اينكه گسترش بدهند عدالت را، براى اينكه حكومت را تقويت كنند، براى اينكه فساد را از بين ببرند. ما برخلاف آيات شريفه قرآن دست از نهى از منكر برداريم، دست از امر به معروف برداريم و توسعه بدهيم گناهان را براى اينكه حضرت بيايند؟ حضرت بيايند چه مى‏كنند؟ حضرت مى‏آيند، مى‏خواهند همين كارها را بكنند. الآن ديگر ما هيچ تكليفى نداريم؟ ديگر بشر تكليفى ندارد، بلكه تكليفش اين است كه دعوت كند مردم را به فساد؟ به حسب رأى اين جمعيت، كه‏ بعضيشان بازيگرند و بعضيشان نادان، اين است كه ما بايد بنشينيم، دعا كنيم به صدام. هر كسى نفرين به صدام كند، خلاف امر كرده است؛ براى اينكه حضرت دير مى‏آيند! و هر كسى دعا كند به صدام؛ براى اينكه اين فساد زياد مى‏كند، ما بايد دعاگوى امريكا باشيم و دعاگوى شوروى باشيم و دعاگوى اذنابشان از قبيل صدام باشيم و امثال اينها تا اينكه اينها عالم را پر كنند از جور و ظلم و حضرت تشريف بياورند. بعد حضرت تشريف بياورند، چه كنند؟ حضرت بيايند كه ظلم و جور را بردارند؛ همان كارى كه ما مى‏كنيم و ما دعا مى‏كنيم كه ظلم و جور باشد! حضرت مى‏خواهند همين را برش دارند. ما اگر دستمان مى‏رسيد، قدرت داشتيم، بايد برويم تمام ظلم و جورها را از عالم برداريم. تكليف شرعى ماست، منتها ما نمى‏توانيم. اينى كه هست اين است كه حضرت عالم را پر مى‏كند از عدالت؛ نه شما دست برداريد از تكليفتان، نه اينكه شما ديگر تكليف نداريد ..
ما تكليف داريم كه، اينكه مى‏گويد حكومت لازم نيست، معنايش اين است كه هرج و مرج باشد. اگر يك سال حكومت در يك مملكتى نباشد، نظام در يك مملكتى نباشد، آن‏طور فساد پر مى‏كند مملكت را كه آن طرفش پيدا نيست. آنكه مى‏گويد حكومت نباشد، معنايش اين است كه هرج و مرج بشود؛ همه هم را بكُشند؛ همه به هم ظلم بكنند براى اينكه حضرت بيايد. حضرت بيايد چه كند؟ براى اينكه رفع كند اين را. اين يك آدم عاقل، يك آدم اگر سفيه نباشد، اگر مغرض نباشد، اگر دست سياست اين كار را نكرده باشد كه بازى بدهد ماهارا كه ما كار به آنها نداشته باشيم، آنها بيايند هر كارى مى‏خواهند انجام بدهند، اين بايد خيلى آدم نفهمى باشد!.
قدرتهاى بزرگ و تبليغ معناى غلط از انتظار.
اما مسئله اين است كه دست سياست در كار بوده؛ همان طورى كه تزريق كرده بودند به ملتها، به مسلمين، به ديگر اقشار جمعيتهاى دنيا كه سياست كار شماها نيست؛ برويد سراغ كار خودتان و آن چيزى كه مربوط به سياست است، بدهيد به دست امپراتورها.
خوب، آنها از خدا مى‏خواستند كه مردم غافل بشوند و سياست را بدهند دست حكومت‏ و به دست ظلمه، دست امريكا، دست شوروى، دست امثال اينها و آنهايى كه اذناب اينها هستند و اينها همه چيز ما را ببرند، همه چيز مسلمانها را ببرند، همه چيز مستضعفان را ببرند و ما بنشينيم بگوييم كه نبايد حكومت باشد، اين يك حرف ابلهانه است، منتها چون دست سياست در كار بوده، اين اشخاص غافل را، اينها را بازى دادند و گفتند: شما كار به سياست نداشته باشيد، حكومت مال ما، شما هم برويد توى مسجدهايتان بايستيد نماز بخوانيد! چه كار داريد به اين كارها؟.
اينهايى كه مى‏گويند كه هر علمى بلند بشود و هر حكومتى، خيال كردند كه هر حكومتى باشد اين برخلاف انتظار فرج است. اينها نمى‏فهمند چى دارند مى‏گويند. اينها تزريق كرده‏اند بهشان كه اين حرفها را بزنند. نمى‏دانند دارند چى چى مى‏گويند. حكومت نبودن، يعنى اينكه همه مردم به جان هم بريزند، بكشند هم را، بزنند هم را، از بين ببرند، برخلاف نص آيات الهى رفتار بكنند. ما اگر فرض مى‏كرديم دويست تا روايت هم در اين باب داشتند، همه را به ديوار مى‏زديم؛ براى اينكه خلاف آيات قرآن است. اگر هر روايتى بيايد كه نهى از منكر را بگويد نبايد كرد، اين را بايد به ديوار زد. اين گونه روايت قابل عمل نيست. و اين نفهمها نمى‏دانند چى مى‏گويند، هر حكومتى باشد حكومت [باطل‏] است! بلكه شنيدم بعضى از اشخاص گفته‏اند كه خوب با اين وضعى كه هست، الآن در ايران هست، ديگر ما نبايد تهذيب اخلاق بكنيم؛ ديگر غلط است اين حرفها! چيزى نيست ديگر حالا؛ حتماً بايد استاد اخلاق در يك محيطى باشد كه همه مردم فاسدند، شرابخانه‏ها همه بازند و- عرض مى‏كنم كه- جاهاى فساد همه بازند! اگر يك جايى باشد كه خوب باشد، آنجا ديگر تهذيب اخلاق لازم نيست، نمى‏شود، باطل است! اينها يك چيزهايى است كه اگر دست سياست در كار نبود، ابلهانه بود، لكن آنها مى‏فهمند دارند چى مى‏كنند. آنها مى‏خواهند ما را كنار بزنند ..
بله، البته آن پر كردن دنيا را از عدالت، آن را ما نمى‏توانيم [پر] بكنيم. اگر مى‏توانستيم، مى‏كرديم، اما چون نمى‏توانيم بكنيم ايشان بايد بيايند. الآن عالم پر از ظلم است. شما يك نقطه هستيد در عالم. عالم پر از ظلم است. ما بتوانيم جلوى ظلم را بگيريم، بايد بگيريم؛ تكليفمان است. ضرورت اسلام و قرآن [است،] تكليف ما كرده است كه بايد برويم همه كار را بكنيم. اما نمى‏توانيم بكنيم؛ چون نمى‏توانيم بكنيم، بايد او بيايد تا بكند. اما ما بايد فراهم كنيم كار را. فراهم كردن اسباب اين است كه كار را نزديك بكنيم، كار را همچو بكنيم كه مهيا بشود عالم براى آمدن حضرت- سلام اللَّه عليه- در هر صورت، اين مصيبتهايى كه هست كه به مسلمانها وارد شده است و سياستهاى خارجى دامن بهش زده‏اند، براى چاپيدن اينها و براى از بين بردن عزت مسلمين [است‏]. و باورشان هم آمده است خيليها. شايد الآن هم بسيارى باور بكنند كه نه، حكومت نبايد باشد، زمان حضرت صاحب بايد بيايد حكومت. و هر حكومتى در غير زمان حضرت صاحب، باطل است؛ يعنى، هرج و مرج بشود، عالم به هم بخورد تا حضرت بيايد درستش كند! ما درستش مى‏كنيم تا حضرت بيايد ..
ان شاء اللَّه، خداوند اصلاح كند اينها را. و اميدوارم كه خداوند اين روز را بر همه ما، بر همه شما مبارك كند و دست ظالمها را كوتاه كند و قدرت بدهد به ملتهاى مظلوم براى سركوب كردن ظالمها ..
- والسلام عليكم و رحمة اللَّه.تاريخ : پنجشنبه نوزدهم مرداد ۱۳۹۱ | 21:2 | نویسنده : ابراهیم کاظمی |
.: Weblog Themes By SlideTheme :.